Logo-Dobrocinna-Aukce
 logo   
 • Krištof Kintera
  Krištof Kintera
 • Škola čepování piva Lukáše Svobody
  Škola čepování piva Lukáše Svobody
 • Jakub Polanka
  Jakub Polanka
 • Kololoco
  Kololoco
 • Šachová partie s Ondřejem Kobzou
  Šachová partie s Ondřejem Kobzou
 • Jaromír 99
  Jaromír 99
 • Domesi Concept House
  Domesi Concept House
 • Josef Bolf
  Josef Bolf
 • Pasta Oner
  Pasta Oner
SEZNAM DRAŽENÝCH POLOŽEK

1

32. KAREL ŠUSTER: FILIP TOPOL 1992

KAREL USTER FILIP TOPOL 1992

Karel Šuster je český fotograf, který vystavuje převážně v čítárně Unijazzu. Fotografuje řadu českých umělců a hudebníků, zachycuje undergroundové prostředí, fotí na českých hudebních festivalech. Snímek je součástí putovní výstavy fotografií Filipa Topola a Psích vojáků.

2014, černobílá fotografie, 48 x 33 cm

Daroval Karel Šuster

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


33. ALASTAIR MAGNALDO: LOĎ A PÁN

ALASTAIR MAGNALDO LO A PN

Francouzský fotograf Alastair Magnaldo se fotografickému umění věnuje od svých deseti let. Od roku 2000 se zaměřuje na digitální fotografii, ve které využívá všech technických možností, které nová technologie nabízí. Na své fotografii nazvané Loď a pán, kterou si můžete vydražit v naší aukci, kombinuje motivy krajiny, snu a poezie.

Barevná digitální fotografie, limitovaná edice 500 ks, 60 x 60 cm
Daroval Tomáš Slavata

Vyvolávací cena: 4 800 Kč


34. JANA BABINCOVÁ: JAZYK

JANA BABINCOV JAZYK

Výtvarnice Jana Babincová ve své tvorbě už řadu let pracuje s principem kódování. Její malby staví na formách geometrické abstrakce s ostrými liniemi a hranami. Zakódované obsahy jsou ve skutečnosti osobní a pocitové: od textu modlitby v pěti jazycích přes dopis pro nenarozenou dceru až po tóny oblíbené písně.

2013, akryl na plátně, 20 x 20 cm
Darovala Jana Babincová

Vyvolávací cena: 2 700 Kč


35. DAVID KRŇANSKÝ: ZAHRADA

DAVID KRANSK ZAHRADA

Zabývá se dědictvím moderny, uměním jako digitálním obrazem a tématem povrchu. David Krňanský ve své tvorbě využívá média kresby, malby i instalace. Pracuje se zkratkou, odkazem, humorem a nadsázkou a to vše propojuje ve své práci v komplexní celek. Patří k oceňovaným autorům nejmladší generace.

2014, inkoust na papíře, 21 x 29,7 cm

Daroval David Krňanský

Vyvolávací cena: 3 000 Kč


36. VÁCLAV KOPECKÝ: BEZ NÁZVU (ROSTLINY), ZE SÉRIE ZKAMENĚLINA


VCLAV KOPECK BEZ NZVU ZE SRIE ZKAMENLINA

Fotografie není jen nástroj k zrcadlení skutečnosti, ale fyzická věc, která zaplňuje prostor a mění charakter našeho pohledu. Tak uvažuje Václav Kopecký, pro kterého je fotografie paměťové médium, s nímž se pojí specifická historie a technologie. Sám fotografie zpracovává klasickými, analogovými postupy.

2014–2015, černobílá fotografie, 25 x 30 cm

Darovala Lucie Drdová, Drdova Gallery

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

2

37. LENKA JUREČKOVÁ: TANEČNÍ PÁR Z PODLUŽÍ


LENKA JUREKOV TANEN PR Z PODLU

Tvorba Lenky Jurečkové je inspirována folklorem, venkovem a krajinou jihovýchodní Moravy a západního Slovenska. Prožitky lidových muzikantů, tanečníků a zpěváků přetavuje do svých výtvarných děl. Studovala kresbu a malbu u akademické malířky a sochařky Karolíny Šimčíkové.

2014, akryl na plátně, 40 x 40 cm

Darovala Lenka Jurečková

Vyvolávací cena: 3 000 Kč


38. JAKUB NEPRAŠ: ROZHLEDNA II

JAKUB NEPRA ROZHLEDNA II

Vizuální umělec Jakub Nepraš kombinuje dvě média – sochu a video. Pracuje s vědeckými a filozofickými znalostmi stejně jako s vlastními pocity a intuicí. Ve své tvorbě se snaží o znovunalezení původního způsobu života a současné společnosti a technologiím vrací přírodní podobu.

2000, kombinovaná technika, kresba a Photoshop, sítotisk, edice 150 ks, 59,4 x 42 cm
Daroval Jakub Nepraš

Vyvolávací cena: 3 400 Kč


39. ČESTMÍR SUŠKA: KŘÍŽ


ESTMR SUKA K

Čestmír Suška je český sochař, režisér, organizátor a kurátor výstav. Dříve pracoval zejména se dřevem, z poslední doby jsou známé hlavně jeho kovové objekty, koule či cisterny, které najdete v českých městech a výstavních síních. V aukci si můžete vydražit jeho litografii nazvanou Kříž.

2015, litografie, 50 x 35 cm
Daroval Čestmír Suška

Vyvolávací cena: 4 800 Kč


40. EUGENIO PERCOSSI: KOMPOZICE

EUGENIO PERCOSSI KOMPOZICE

Eugenio Percossi je výtvarný umělec italského původu, který žije a pracuje převážně v Česku. Jeho emotivní způsob zobrazení nachází často téma v úzkosti a depresi, pro jeho díla je příznačná fascinace smrtí. Percossi má široký záběr od malby a plastiky přes snímky a živé rostliny po konceptuální umění.

2014, koláž na plátně, 50 x 60 cm

Daroval Eugenio Percossi

Vyvolávací cena: 5 000 Kč


41. VERONIKA DRAHOTOVÁ: REZONANCE ČASU

VERONIKA DRAHOTOV REZONANCE ASU

Umělecká dráha Veroniky Drahotové směřuje od objektů přes video a fotografii k malbě. Své studium na AVU v Praze ukončila v roce 2000, ale už v roce 1998 se proslavila jednou z nejrozsáhlejších publicartových instalací − nasvícením Pražského hradu „Vzdušné zámky“. V současné době se soustředí na témata související s psychologií a psychoanalýzou.

2014, barevná kresba, 64,5 x 50 cm

Darovala Veronika Drahotová

Vyvolávací cena: 6 500 Kč


42. JANA VOJNÁROVÁ: ZELENÁ SUKNĚ

JANA VOJNROV ZELEN SUKN

Tématem malířské tvorby Jany Vojnárové je především lidská postava, která díky autorčině expresivnímu malířskému rukopisu v některých obrazech získává téměř abstraktní charakter. Zobrazované scény jsou často inspirované reálnými fotografickými předlohami, výstřižky a fotky jsou významnou inspirací a součástí její tvorby.

2013, kombinovaná technika na plátně, 25 x 30 cm
Darovala Jana Vojnárová

Vyvolávací cena: 8 000 Kč 


43. LAPAPULA: ANGIE (POSEL, LATINSKÁ AMERIKA)


LAPAPULA ANGIE POSEL LATINSK AMERIKA

Obraz Angie/Posel třiadvacetileté jihlavské rodačky Michaely Krátké vznikal v Předklášteří, kam jezdila malovat a odpočívat za tamním šamanem. Obraz vznikal v přírodě před začátkem léta. Autorka vybrala do aukce dílo s názvem, který je inspirován Latinskou Amerikou a peruánskými šamany.

2015, akryl na plátně, 80 x 80 cm

Darovala LaPapula (Michaela Krátká)

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

3

44. MARTIN MAINER: LODĚ A OSTROVY

MARTIN MAINER LOD A OSTROVY

Martin Mainer je jednou z nejvýznamnějších osobností současné české malby s kořeny v generaci 80. let. Mainerova plátna jsou nabitá fantazií a imaginací, do jisté míry jsou příbuzná s tradicí české barokní malby. V roce 1993 Martin Meiner získal Cenu Jindřicha Chalupeckého.

2014, litografie, 45 x 60 cm
Darovala Nová galerie

Vyvolávací cena: 9 500 Kč


45. MONIKA ŽÁKOVÁ: BEZ NÁZVU

MONIKA KOV BEZ NZVU
Monika Žáková vystudovala v malířském ateliéru Jiřího Sopka na AVU v Praze. Ve svých abstraktních obrazech kombinuje papír s klasickými malířskými postupy, zabývá se obrazovou formou abstrakce. Konstrukční principy jejích geometrických kompozic odkazují k silnému vztahu k organické přírodě.

2014, olej a olejový pastel na papíře na plátně, 40 x 30 cm

Darovala Monika Žáková

Vyvolávací cena: 12 000 Kč


46. VLADIMÍR BRUNTON: GIRL WITH BEADS

VLADIMR BRUNTON GIRL WITH BEADS

Vladimír Brunton je klasik mezi českými portrétními fotografy. Pracuje téměř výhradně „postaru“, tedy s velkoformátovým deskovým fotoaparátem a černobílým filmem. Materiál vlastnoručně zpracovává chemickým procesem. Touto technikou portrétoval řadu významných českých osobností a vytvořil kolekci jedinečných aktů.

2012, fotografická emulze na plátně, 112 x 91 cm

Daroval Vladimír Brunton

Vyvolávací cena: 18 000 Kč


47. JIŘÍ VOTRUBA: TOO MUCH LOVE

JI VOTRUBA TOO MUCH LOVE

Český malíř, grafik a ilustrátor Jiří Votruba je umělec s charakteristickým rukopisem. Ve světě je známá jeho tvorba věnovaná kulturní a historické Praze. Obrazy vystavoval na téměř padesáti samostatných výstavách. Barevné grafiky Revolucionář a Srdce patří k jeho výrazným dílům, která obsahují lehkou dávku ironie.

2012, akryl na plátně, 50 x 70 cm
Daroval Jiří Votruba

Vyvolávací cena: 20 000 Kč


48. ROBERT ŠALANDA: BEZ NÁZVU III

ROBERT ALANDA BEZ NZVU III

Robert Šalanda ve svém díle pracuje s pomyslnou databází složenou z vizuálních či jazykových znaků. Inspiruje ho vše od dopravních značek či tetování po sémiotické analýzy písma. Příznačnou pro jeho práci je citace – jednou nalezený motiv se zpravidla znovu objevuje v dalších dílech v řadě nečekaných spojení a kontextů.

2012, akryl na plátně, 30 x 40 cm

Daroval Robert Šalanda

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

4

 

 49. MARTIN IMAN: BEZ NÁZVU

MARTIN IMAN BEZ NZVU

 

Snímky a obrazy slovenského malíře a fotografa Martina Imana vystavovaly galerie v Paříži či Lisabonu. Své dílo zaměřuje na emoce a práci se světlem. Používá motivy harmonie, dynamiky a gest. K jeho tvorbě patří fotografie lidských postav i abstraktní obrazy – jeden z nich věnoval do naší dobročinné aukce.

2015, akryl na plátně, 100 x 100 cm

Daroval Martin Iman

Vyvolávací cena: 40 000 Kč


50. TOMÁŠ NĚMEC: HONZA

TOM NMEC HONZA

Dílo Tomáše Němce se vyznačuje charakteristickým malířským gestem, které vychází z dialogu jeho vlastní malířské vize a dějin malířského umění. Fascinace ikonickou postavou Edith Piaf na jedné straně a až deníková forma záznamů každodenních výjevů na straně druhé – to vše nese stopy této konfrontace.

2013, olej na plátně, 140 x 110 cm

Daroval Tomáš Němec

Vyvolávací cena: 71 000 Kč


51. NÁRAMEK Z UNIKÁTNÍ KOLEKCE METRÁŽ

1

Projekt METRÁŽ je zaměřený na ženy, které se ocitly v obtížných životních situacích. Založily ho designérka Lucie Kutálková/LEEDA a divadelní režisérka Kateřina Jungová. Během workshopů a ve spolupráci s designérem vzniká kolekce, kterou spoluvytvářejí ženy ohrožené ztrátou domova. Náramek věnovaný do aukce lze nosit také jako náhrdelník.

2015, kůže, ručně našité korálky

Darovala LEEDA

Vyvolávací cena: 800 Kč


52.  ORIGINÁLNÍ SVÍTIDLO Z KOLEKCE DOMESI DESIGN

ORIGINLN SVTIDLO Z KOLEKCE DOMESI DESIGN

 

 

 

 

 Architekti a designéři ze společnosti Domesi se specializují na dřevostavby. V poslední době do svého portfolia zařadili i nábytek a drobné doplňky do domácnosti. Toto světlo můžete použít jako samostatné minimalistické svítidlo nebo ho můžete doplnit o stínidlo podle svého výběru.

Barevný textilní kabel v délce 3 m, porcelánová objímka s keramickým baldachýnkem
Daroval Domesi Store

Vyvolávací cena: 800 Kč


53. ČERTÍK VÁCLAVA ŠPÁLY

ERTK VCLAVA PLY

Václav Špála patří k nejvyhledávanějším umělcům českého moderního umění. Mimo jiné vytvořil i sérii hraček, tou nejpopulárnější je Čertík. Má otevírací dvířka a slouží zároveň jako krabička na bonbony. Hračku do aukce věnovala galerie Modernista, jde o reprodukci originálu, který se nachází ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze..

1920, ručně malované dřevo, výška 15 cm
Darovala galerie Modernista

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

5

54. LIMITOVANÁ EDICE PONOŽEK HAPPY SOCKS

Limitovan edice Happy Socks

Šťastné ponožky pro každý den. Vydražit si můžete unikátní balíček, speciální edici kvalitních barevných ponožek této designové značky, která pochází ze Švédska. Společnost vznikla před osmi lety, její design měl obrovský úspěch a působí už v 70 zemích světa.

2015, bavlna, vel. dámská S-M / pánská M-L

Daroval urbanlux.cz, oficiální distributor Happy Socks v ČR a SR

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


55. PAPELOTE: CARTA

2

Filip Šach je dvorním fotografem a zároveň spolumajitelem originálního českého papírnictví Papelote. Mezi jeho projekty patří i korespondenční kolekce Carta, usilující o znovuoživení korespondence. Vybraná fotografie je jednou z těch, které se otiskly do podoby dopisní kolekce a zahalily ji do hávu nálad a vzpomínek.

2013, fotografie, 50 x 60 cm

Darovalo Papelote

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


56. JAKUB BERDYCH: RELIKVIÁŘ/SHRINE

JAKUB BERDYCH RELIKVI SHRINE

Jakub Berdych založil značku Qubus s vizí podporovat, vystavovat a prodávat mladý český konceptuální design. Spojuje společenská témata s vtipem a slaví úspěch v mnoha prestižních světových galeriích. V současnosti se věnuje zejména návrhům sklářských uměleckých objektů. Do aukce věnoval tuto unikátní nádobu na sladkosti.

2088, foukané sklo, 16 x 27 cm

Daroval Jakub Berdych / QUBUS

Vyvolávací cena: 3 000 Kč


57. ODIVI: DÁMSKÁ VESTA Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2015

vesta

ODIVI je dámská „ready-to-wear“ módní značka z Prahy, za kterou stojí návrhářka Iva Burkertová. Její oblečení kombinuje jedinečný design s pohodlnými materiály, které můžete nosit v každé situaci, a přitom se stále cítit výjimečně. ODIVI chce, aby váš zevnějšek byl živou reprezentací toho, kdo jste.

2015, 100% vlna, vel. M
Darovala ODIVI

Vyvolávací cena: 8 000 Kč


58. JANJA PROKIĆ: PRSTEN HIDDEN PLACE

vye jenom TEN ZLAT

Jedna z nejzajímavějších vycházejících hvězd českého šperku, Janja Prokić, miluje přírodu a její symboliku. Používá prastarou techniku takzvaného ztraceného vosku, který tvaruje rukama, a do vzniklé formy se následně nalévá zlato, stříbro, bronz či mosaz. Je držitelkou Czech Grand Design 2014 v kategorii šperk roku za kolekci Hidden Place, ze které je i tento prsten.

2015, pozlacené stříbro a ametyst, vzniklo jen 5 kusů, vel. 54

Darovala Janja Prokić

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

6

59. ZORYA: NÁUŠNICE A NÁRAMEK KLASY

perky

Dlouholetá spolupráce designérů Zdeňka Vacka a Daniela Pošty vyústila v založení studia ZORYA, které už získalo nejprestižnější české designové ocenění Czech Grand Design. Studio vyrábí šperky z drahých kovů, oceli, lněných provazů či diamantů. V aukci můžete vydražit tyto unikátní náušnice a náramek.

2013, pozlacená chirurgická ocel, vel. M

Darovala ZORYA

Vyvolávací cena: 15 000 Kč


60. ŠACHOVÁ PARTIE S ONDŘEJEM KOBZOU

ACHOV PARTIE S ONDEJEM KOBZOU

Ondřej Kobza je autorem řady projektů, které oživují česká města ‑ ulice i náměstí. Jednou z jeho aktivit je instalace šachových stolků na veřejná prostranství, kde může hrát šachy naprosto kdokoliv. Vydražit si můžete šachovou partii na ulici přímo s Ondřejem Kobzou.

Daroval Ondřej Kobza

Vyvolávací cena: 200 Kč


61.  PRAGULIC: PRAHA JINAK S PRŮVODCEM BEZ DOMOVA

PRAGULIC PRAHA JINAK S PRVODCEM BEZ DOMOVA

Poznejte Prahu jinak – průvodci vám budou lidé bez domova. Navštívíte neznámá místa, dozvíte se názory z jiné perspektivy. Unikátní projekt sociálního byznysu Pragulic, který mění pohled veřejnosti na bezdomovce. Dar obsahuje poukaz na dvouhodinovou prohlídku pro 2 osoby se speciálním věnováním a osobní setkání s tvůrci projektu nebo s některým z průvodců.

Daroval Pragulic

Vyvolávací cena: 500 Kč


62. PROHLÍDKA VILY TUGENDHAT

PROHLDKA VILY TUGENDHAT

Slyšeli jste o unikátní onyxové stěně v interiéru brněnské vily Tugendhat, která je tak tenká, že propouští sluneční paprsky? Slavná vila Tugendhat architekta Ludwiga Miese van der Rohe z let 1929–1930, chráněná památka UNESCO, se po celkové rekonstrukci znovu otevřela veřejnosti. Prohlídka rozšířeného okruhu ve vile pro 2 osoby.

Darovalo Muzeum města Brna, příspěvková organizace

Vyvolávací cena: 700 Kč


63. NAKLADATELSTVÍ BAOBAB: KOUZELNÝ SVĚT BLEXBOLEXE

bao

Unikátní série tří knih francouzského ilustrátora s pseudonymem Blexbolex, který se inspiruje meziválečným designem a propojuje staré tiskařské metody s novými formami a technikami. Vytváří tím osobitý styl, který vtiskl mnoha knihám pro děti i dospělé. Jedna z knih této série byla oceněna na veletrhu v Lipsku cenou Nejkrásnější kniha světa.

Daroval Baobab

Vyvolávací cena: 900 Kč


64. ZAHRADA NA NITI: PLANETA S BAOBABEM

ZAHRADA NA NITI PLANETA S BAOBABEM

Říká se jim kokedamy. Levitující květiny. Jsou populární hlavně v Japonsku a před lety si je zamilovala Lenka Hrubá. Pustila se do byznysu – začala vyrábět kokedamy vlastní, založila obchod Květiny na niti. Do aukce věnovala jednu z nich nazvanou Planeta s baobabem – je inspirována knížkou Malý princ Antoina de Saint-Exupéryho.

2015, Ficus microcarpa, 13 x 25 cm
Darovala Lenka Hrubá / Zahrada na niti

Vyvolávací cena: 900 Kč


65. EXKURZE V PLZEŇSKÉM PIVOVARU

EXKURZE V PLZESKM PIVOVARU

Pozvání pro šest osob na jednu z nejzajímavějších exkurzí, které v Česku v současnosti můžete absolvovat – historie a současnost výroby plzeňského piva, samozřejmě i s ochutnávkami. Dozvíte se vše podstatné o historii i současnosti Plzně jako města piva i pivovaru samotného. Uvidíte, kde a jak se pivo vaří.

Daroval Plzeňský Prazdroj

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

7

66. MANUFAKTURA: MÝDLOVÁ BÁBOVKA

MANUFAKTURA MDLOV BBOVKA

Unikátní kosmetika značky Manufaktura vychází z tradičních českých řemesel. V aukci si můžete vydražit čerstvé Karlovarské mýdlo s glycerinem a vitaminem E obohacené o zjemňující vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů. Mýdlo má tvar bábovky a vůni hrušky a medu.

Darovala Manufaktura

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


67. GRANDE RÉSERVE OD TŘÍ SESTER

GRANDE RSERVE OD T SESTER

Toto cuvée bylo vyrobeno ze dvou ročníků (2008, 2009), obsahuje však i značný podíl rezervních vín ve věku dvou až pěti let. Příjemná ovocná vůně připomíná bílé zahradní ovoce, chuť je charakteristická pro vína vyrobená z odrůdy Pinot noir. Grande Réserve je skvělý aperitiv, příjemně však doplní i studené předkrmy z ryb a mořských plodů.

Daroval PMP Exclusive, s. r. o.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


68. POBĚŽTE S KEŇANY

POBTE S KEANY

Exkluzivní startovní číslo, díky kterému si můžete přinejmenším prvních pár metrů zaběhat s nejlepšími běžci na světě. S exkluzivním startovním číslem vyběhnete v první řadě, s těmi nejlepšími. Vybrat si můžete z běhů série RunCzech 2016 (pražský maraton či další běhy v Praze i dalších městech).

Daroval Prague International Marathon, s. r. o.

Vyvolávací cena: 2000 Kč


69. VEČEŘE V PRAŽSKÉM VINAŘSTVÍ SALABKA

VEEE V PRASKM VINASTV SALABKA

Díky tomuto voucheru si můžete užít večeři pro dvě osoby se skvělým vínem. Salabka je největší pražské vinařství, leží v Troji a jeho součástí je i vyhlášená restaurace. V malebném prostředí vám kuchaři podají vynikající jídlo doplněné nejlepším vínem ze zdejších vinic, jejichž tradice sahá stovky let zpět.

Darovala Zlatá Praha Salabka, s. r. o.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč


70. VYBERTE SI PŘEDSTAVENÍ V DEJVICKÉM DIVADLE

VYBERTE SI PEDSTAVEN V DEJVICKM DIVADLE

Na vstupenky Dejvického divadla se vždy jednou za měsíc tvoří před pokladnami dlouhé fronty, nejlepší představení bývají ihned vyprodána. Frontám se můžete vyhnout, když si vydražíte tuto položku. Jedno z nejpopulárnějších pražských divadel totiž nabízí dvě vstupenky na jakékoliv vámi vybrané představení během roku 2016.

Darovalo Dejvické divadlo

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


71. KURZ S MISTREM SVĚTA V ČEPOVÁNÍ PIVA

KURZ S MISTREM SVTA V EPOVN PIVA

Lukáš Svoboda před několika lety vyhrál mistrovství světa v čepování piva, v současnosti pracuje v restauracích Lokál. Představí vám základní styly čepování, pravidla párování piva s jídlem, ukáže vám míchání pivních drinků a vysvětlí vám, co vše je nezbytné k tomu, abyste se mohli napít dokonalého piva.

Darovalo Ambiente

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

8

72. BUNGEE JUMPING S OPRAVDOVÝM SRDCAŘEM

Bungee jumping s opravdovm srdcaem

Tomáš Slavata je člověk s mimořádným příběhem. Vyrůstal v dětském domově, stal se úspěšným triatlonistou. Dnes sám v dětských domovech pomáhá. Je držitelem Ceny Via Bona, kterou uděluje Nadace Via českým filantropům (v kategorii Srdcař). Mimo jiné také provozuje bungee jumping. Skočte si s ním!

Daroval Tomáš Slavata

Vyvolávací cena: 2 800 Kč


73. MANUFAKTURA: DOMÁCÍ LÁZNĚ

lzn

 

 

 Sada tří balíčků pro vytvoření domácích lázní od tradičního výrobce české kosmetiky Manufaktura. Tento výrobek nazvaný Spa Tradition Carlsbad je inspirován tradicí lázeňského města Karlovy Vary. Je založen na použití cenné vřídelní soli z karlovarských minerálních pramenů a bylin, které napomáhají proti stresu a mají příznivé účinky na pokožku.

Darovala Manufaktura

Vyvolávací cena: 3 000 Kč


74. MONOGRAFIE UMĚLECKÉHO KNIHKUPECTVÍ KAVKA

MONOGRAFIE UMLECKHO KNIHKUPECTV KAVKA

 Tři knihy knihkupectví KAVKA, které se zaměřuje na prodej české umělecké literatury, autorské grafiky a fotografie. Jsou to knihy: Kamil Lhoták a kniha, Kája Saudek – druhé vydání monografie krále českého komiksu a Václav Reich – Bohemia, což je soubor fotografií z českých měst, venkova a krajiny (Magnesia Litera 2006 pro nejkrásnější knihu roku).

Darovalo Knihkupectví KAVKA knižní a výtvarná kultura, s. r. o.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč


75. PROHLÍDKA UNIKÁTNÍHO MUZEA WÜRTH

PROHLDKA UNIKTNHO MUZEA WRTH

Würt je unikátní soukromé muzeum moderního umění na jihu Německa, které pořádá řadu jedinečných výstav a obsahuje například také kolekci umění autorů, jako jsou Max Beckmann či Edvard Munch. Součástí balíčku je prohlídka muzea v němčině či angličtině a ubytování pro dvě osoby v tří- nebo čtyřhvězdičkovém hotelu ve městě Künzelsau.

Darovalo muzeum Würth

Vyvolávací cena: 4 000 Kč


76. TENISOVÁ RAKETA HELENY SUKOVÉ

TENISOV RAKETA HELENY SUKOV

Stříbrná z olympiády, zahrála si finále Australian Open a US Open, vyhrála Turnaj mistryň, pařila k nejlepším českým sportovkyním své generace. To jsou největší úspěchy legendy českého tenisu, Heleny Sukové. Do aukce věnovala svou raketu, se kterou zahrála řadu přesných míčků. Můžete si ji vydražit i s podpisem tenistky.

Darovala Helena Suková

Vyvolávací cena: 4 000 Kč


77. SPARŤANSKÝ KOKTEJL

SPARANSK KOKTEJL

Dres podepsaný fotbalistou pražské Sparty a VIP vstupenka na zahajovací zápas sezony 2016/2017. To jsou hlavní lákadla speciálního balíčku, který do aukce daroval fotbalový klub pražské Sparty. K balíčku patří také jedna specialita – možnost zúčastnit se tréninku s ženským týmem AC Sparta Praha.

Darovala Sparta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

9

78. VIP VSTUPENKY NA VÝROČNÍ KONCERT TŘÍ SESTER

VIP VSTUPENKY NA VRON KONCERT T SESTER

Kapela Tři sestry oslaví před Vánocemi 30 let své existence. Uspořádá k tomu velký výroční koncert v pražské O2 Areně, a to konkrétně 22. prosince. Vydražit si můžete dva lístky, které vám navíc zajistí i vstup do luxusního party boxu na klubovém patře, včetně cateringu a setkání s kapelou.

Darovala kapela Tři sestry

Vyvolávací cena: 8 000 Kč