Logo-Dobrocinna-Aukce
 logo
  • CELOROČNÍ VOUCHER V EXKLUZIVNÍM BARBERSHOPU
    CELOROČNÍ VOUCHER V EXKLUZIVNÍM BARBERSHOPU
  • HOTEL MIURA: NOC V PREZIDENTSKÉM APARTMÁ
    HOTEL MIURA: NOC V PREZIDENTSKÉM APARTMÁ
  • LE VALMONT
    LE VALMONT
  • ANNA MAREŠOVÁ: VIBRÁTOR WHOOP.DE.DOO
    ANNA MAREŠOVÁ: VIBRÁTOR WHOOP.DE.DOO
  • VEČEŘE S KARLEM SCHWARZENBERGEM
    VEČEŘE S KARLEM SCHWARZENBERGEM
  • OLBRAM ZOUBEK
    OLBRAM ZOUBEK
  • VEČEŘE S MANŽELI KARPÍŠKOVÝMI
    VEČEŘE S MANŽELI KARPÍŠKOVÝMI
  • JAROMÍR 99
    JAROMÍR 99
  • VINOGRAF
    VINOGRAF
  • WINE SOCIETY
    WINE SOCIETY
  • KVĚTINA PRO ŽENU PO VAŠEM BOKU
    KVĚTINA PRO ŽENU PO VAŠEM BOKU
  • JAN GEMROT
    JAN GEMROT
  • PETRA HLAVATÁ
    PETRA HLAVATÁ
  • LA DEGUSTATION
    LA DEGUSTATION
  • NAKLADATELSTVÍ TEAPOT
    NAKLADATELSTVÍ TEAPOT
  • TOMÁŠ SEDLÁČEK
    TOMÁŠ SEDLÁČEK
  • NASTASSIA ALENIKAVA: POUKAZ NA DESIGNOVÉ BRÝLE
    NASTASSIA ALENIKAVA: POUKAZ NA DESIGNOVÉ BRÝLE
  • ERIKA LORI: DIAMANTOVÝ SET CLASSIC DIAMONDS
    ERIKA LORI: DIAMANTOVÝ SET CLASSIC DIAMONDS
  • PASTA ONER
    PASTA ONER
  • NANOVO
    NANOVO

 Letošní jubilejní 10. Dobročinná aukce Nadace Via proběhla 28. listopadu v hotelu Prague Marriott.

Díky všem štědrým dražitelům jsme získali rekordních 2 895 000 Kč, děkujeme!

Velký dík také patří všem dalším filantropům, kteří do aukce přispěli - dárcům umění, designu, vín, zajímavých zážitků i dalších krásných věcí, kteří nám položky ke dražení do aukce věnovali zdarma. Katalog všech dražených položek je k nahlédnutí zde.

Děkujeme také partnerům, kteří aukci podpořili finančně, materiálně či darováním svých služeb.

Fotografie z večera plného filantropie si můžete prohlédnout tady.

Jakou hodnotu má NIC? Tato tradiční položka v naší aukci, která se každoročně draží jen pro čisté potěšení z daru, se letos vyšplhala na rekordních 200 000 Kč. Stejnou sumu dárci vydražili i za další symbolický dar, a to Den strávený v Nadaci Via.
Čtěte více...

Pasta Oner je popartový umělec střední generace s kořeny v graffiti a streetartu, který je v Česku zároveň jejich průkopníkem a propagátorem. Je vydavatelem a šéfredaktorem jediného českého streetculture magazínu "Clique", v roce 2010 reprezentoval Česko na výstavě EXPO v Šanghaji.
Beginning je prvním společným projektem studentů pražské UMPRUM, Sebastiana Kitzbergera z Ateliéru skla a Štěpána Smetany z Ateliéru architektury. Svítidla Beginning vznikají v několika barevných variantách, s rozmanitou škálou brusů. Jantarová s drobnými pyramidami, uranová s vodorovnými liniemi a hladká z křišťálu či kouřové šedi. Kolekce stolních i závěsných svítidel Beginning je počátečním projektem dlouhodobé spolupráce designerského dua Kitzberger a Smetana.
DĚLAJÍ TO, ČEMU VĚŘÍ. Mají rádi staré věci a mají k nim úctu. Nanovo je obchod s originálním užitým uměním a designem z druhé poloviny 20. století. Adam Karásek a Jiří Mrázek otevřeli Nanovo v roce 2011 s jednoduchým nápadem nabídnout originální kvalitní nábytek a bytové doplňky, které jsou v České republice opomíjené a v zahraničí většinou neznámé. Soustředí se hlavně na design z bývalého Československa, ale nabízí i originální předměty ze zahraničí. Nanovo nabízí pouze originální předměty z druhé poloviny 20. století, které prošly částečnou nebo kompletní renovací. Vrací věcem jejich smysl a krásu.